Про нас

 

Малювання – це не просто захоплення. Це творчий стан душі, який надихає нас створення своїх неповторних шедеврів. Якщо Ви ніколи не пробували намалювати свою картину, тому що вважали, що не маєте потрібних для творчості навичок, то настав час позбутися цих сумнівів. Відчути себе художником може кожен!

 

Інтернет-магазин "Я-Пікассо" дозволить Вам приміряти на себе нову роль. Стати справжнім творцем із сучасним напрямом у мистецтві – малюванням картин за номерами. Ця унікальна техніка підходить всім і кожному – зафарбовуйте пронумеровані області, щоб отримати справжнісіньку дивовижну картину, гідну кращих виставок. Ми точно впевнені – у вас вийде справді гарна картина.

 

Як все починалося?

 

Ідея зайнятися продажем картин за номерами не прийшла випадково. Будь-який сімейний бізнес починається із захоплення чимось надихаючим, що приносить задоволення. Чимось, чим можна поділитися з усіма оточуючими. Так сталося й із нами.

 

Перша картина за номерами з'явилася в будинку після восьмого Дня Народження доньки, якій подарували такий оригінальний та незвичайний на той час подарунок. За малювання картини ми з донькою взялися удвох – це чудовий спосіб провести разом вільний час та займатися такою корисною для дітей творчістю.

 

Результат зумів перевершити будь-які очікування - незважаючи на те, що ми далеко не професійні художники з донечкою, картина вийшла просто приголомшливою. Після такого чудового результату це стало для нас новим хобі – ми малювали дедалі нові картини одну за одною. Поступово вся родина втягнулася у творчий процес – навіть наша бабуся відкрила талант художника.

 

Дивлячись на те, яке задоволення приносить малювання картин за номерами нашій дитині, нам і навіть старшому поколінню, ми вирішили відкрити власний інтернет-магазин творчості. «Я-Пікассо» - це проект нашої сім'ї, закоханої в художній процес, насолодитися яким може абсолютно кожен навіть без особливих навичок.

 

Наша місія

 

«Я-Пікассо» – це найкращий помічник для тих, хто хоче створити власний шедевр. Ми хочемо, щоб люди різного віку могли розкрити в собі творчий потенціал і мати можливість зануритися в малювання. Картина за номерами, купити яку Ви вже зараз можете в нашому інтернет-магазині, стане чудовим придбанням для тих, хто хоче відволіктися від повсякденної метушні, розслабитися та поринути у світ естетики та краси.

 

Наш асортимент

 

Великий вибір сюжетів картин за номерами на будь-який смак – що може бути найкращим? В інтернет-магазині «Я-Піскассо» ми зібрали найкращі картини за номерами українських виробників. Купуючи набір для малювання за номерами, ви отримуєте все необхідне, щоб одразу приступити до творчого процесу – розмічене ґрунтоване бавовняне полотно з галерейною натяжкою на сосновому підрамнику, набір із трьох синтетичних пензлів, фарби з номерами, що відповідають розмітці на полотні, а також кріплення для картини на стіні.

 

Доставка творчості до кожного будинку

 

Спробувавши намалювати хоч одну картину за номерами, зупинитись буде вже не просто – приголомшливий результат надихає нові шедеври. Ми впевнені – малювати може кожен, а з картинами за номерами Ваша творчість вийде на новий рівень. Вибирайте сюжети, що сподобалися, на сайті інтернет-магазину «Я-Пікассо» вже зараз і приєднуйтесь до нашої великої творчої родини – доставка здійснюється по всій Україні. І не забувайте, ми завжди чекаємо на Вас за новими картинами.